www.gncturk.tk

AnasayfaTakvimSSSGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

haTLaR kaRıŞınca.. xD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SweeTiMm
Tam Üye
Tam Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>ND Lira</b> ND Lira : 67
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Nerden</b> Nerden : Lüleburqaz
<b>Meslek</b> Meslek : öqRénci..

MesajKonu: haTLaR kaRıŞınca.. xD   Perş. Haz. 25, 2009 2:34 pm

Yurtdışında bir stajda olan adamın karısı gece yarısı doğum yapmıştı. Sabah ilk işi hastaneye telefon edip durumları sormak oldu.
- Alo orası doğum servisi mi?
- Evet efendim.
- Servis şefi ile görüşebilirmiyim
Tam o sırada hatlarda bir karışıklık olur ve müşterisiyle konuşan bir otomobil tamircisi hata girer. Cazir cuzur..Parazit sesleri ve hat düzeliyor.
ADAM - Alo.... alo sesim geliyormu ?
TAMİRCİ- Evet devam edin.
ADAM- Sesim şimdi daha iyi herhalde, sizinkide öyle.
TAMİRCİ- Merak edilecek bir şey yok, burada herşey yolunda, onu iki gün içinde eve yollarız.
ADAM- Demek her şey normal...? Smile
TAMİRCİ- Aslında ne kadar zorluk çektiğimizi bilemezsiniz. Her tarafını elden geçirdik. İşe yaramaz hale gelen yerlerini değiştirdik. İki gün sonra da yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.
ADAM- Nasıl yeniden kullanabilirim anlamadım? Surprised
TAMİRCİ- Hiç merak etmeyin, sonuçtan memnun kalacaksınız. Giriş deliğini daralttık, çok fazla genişlemişti. Her halde çok zorluyordunuz?
ADAM- Fakat !!!! Kızqn
TAMİRCİ- Yooo hayır itiraz etmeyin, zorlandığınız belli.. Sık sık yağlasanız iyi olur. Bu arada çıkış deliğini de açtık. Biraz tıkanmıştı da.
ADAM- Çıkış deliği mi?.... Shocked
TAMİRCİ- Hani gaz çıkan deliği. O kadar iyi açıldı ki şimdi gaz çıkarırken sesini dinlemek bir zevk.
ADAM- Ne dediniz ?
TAMİRCİ- Dediğim gibi herşey yolunda...Emin olmak için dün akşam bizzat kendim denedim. Herşey o kadar iyiydi ki zevkten dört köşe oldum. Bu sabah yedi kişi birden çıktık üstüne bana mısın demedi. Artık öyle hızlı ki hiç sormayın çok memnun kalacaksınız Smile
ADAM -Hıııııııııııı...!!!!!!????? SnirLi Kızqn

TamirciyLe aciL seRvisin hatLarı karıŞıo.. adaMın o anKi yüz ifadeSini qöRMek isteRdim Very Happy

haTLaR kaRıŞınca.. xD
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası