www.gncturk.tk

AnasayfaTakvimSSSGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

ŞeytanLı Bir oLay

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
qizz
™Administrator™
™Administrator™

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>ND Lira</b> ND Lira : 1702
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 7 <b>Yaş</b> Yaş : 20
<b>Nerden</b> Nerden : LüLeburqaZ // ErDeK...<3
<b>Meslek</b> Meslek : Hakim..xD

MesajKonu: ŞeytanLı Bir oLay   C.tesi Mayıs 09, 2009 6:54 pm

Birgün evde oturuodum.Canım çok sıkılmıştı.Arkadaşların fotoğraflarına bakıyım dedim mazi olsun diye.Sonra bir arkadaşımın fotoğrafına baktım.Aklıma geldi.O çocukla çok iyi arkadaştık bi şu çocuğun yanına uğrıyımda geliyim dedim.Ama bu çocuk diğer arkadaşlarımdan farklıydı fazla dışarı çıkmazdı çok sakindi içine kapanıktı evden okula okuldan dershaneye dershaneden eve gider gelirdi.Yalnız dershanenin akşam seansına giderdi.Fotoğraflara baktığım zamanda saat 23.00 gibiydi.Eve gelmiştir artık dedim.Gittim apartmana 7.katta oturuodu.Çıktım merdivenlerden.Asansörler bozukmuş.E haliyle yedinci kata çıkana kadar yoruldum.Biraz dinleniyim dedim.Arkadaşımın evinin kapısıyla benim aramda 8-9 metre mesafe vardı.Kapıya baktım.Ama birde ne göreyim.Gerçekten size gerçekten söylüyorum.Kapının içinden bişey geçti.Yavaş bi şekilde.Kapı filan açılmadı.Ben o şokla ayağa kalktım.Sırtı bana dönüktü siyah bişeydi.Yalnız benim ayağa kalktığımı duydu ve bana doğru yavaş bi şekilde döndü.Yüzü görünmüyodu.Dediğim gibi simsiyahtı.Sonra aklıma kaçmak geldi kaçamadım hareket edemiyodum büyük bi dehşete kapıldım.Ona baktım birden üzerime doğru yavaş bi şekilde gelmeye başladı.Üzerime geldikçe biraz daha neye benzediği anlaşılıodu birden kafamı yere eğdim.Ayaklarına baktım ama yanlışlıkla baktım.Size gerçekten söylüyodum ayakları tersti.Cin olduğunu hemen anladım.Hemen üç gulhü bi elham okudum.Ve kafamı kaldırdım bana doğru gelen cin birden durdu o bana baktı ben ona baktım saniyelerce...Sonra kafasını salladı büyük bi hızda arkasını dönerek hızlı bi şekilde kayboldu.Birden vücudumdaki donma geçti hareket edebiliyodum.Ama bu burda bitmedi.Hemen kendime sordum cin arkadaşın evinden çıktı.O zaman onla ilgili bişeydir dedim.Koştum arkadaşın kapısına zili çaldım.Bekle bekle açmadı kapıyı tam gidecekken kapıyı yavaş bi şekilde açtı.Bi baktım her tarafı yara bere içinde.Oğlum noldu dedim.İçeri girdik bana herşeyi anlattı.Bi gün bu benim arkadaşımla birlikte bi kaç kişi bi eve toplanıp cin çağırmışlar ama böyle bi tane değil.ONLARCA...Tabi soracaklarını sormuşlar ama gönderememişler.Sonunda göndericem derken cinlerin hepsini yakmış üç beş tane kalmış.Bunlardan biriside benim gördüğüm cinmiş.Ölen cinlerin intikamını almak için hep dövüyomuş bunu.Ama nasıl bi hikmetse cin buna aşık olmuş.Peşini bırakmıomuş.Bizimkide cinin aşkına karşılık vermeyince hep dövüyomuş.Benden ağlayarak yardım istedi.Bende hemen bi arkadaşımı aradım sağolsun bana yardım etti.Bu işlerde ustadır.Çoğu şeyi bilir.Hemen cini o gece defettik.Sonrada böyle şeylerle uğraşmaması için arkadaşa yemin ettirdik.Ama eve gidince ellerim buz kesilmişti çok korkmuştum.Uyuyamadım.Öyle böyle bi olay geçti başımızdan buraya yazdım...

aLınTıdıR..

Bu alem geçmiş kendinden
Ne gelir elden?

---------------------------------------------------------------------

ByN Gizz...!

http://notdefteri.lifeme.net
SweeTiMm
Tam Üye
Tam Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>ND Lira</b> ND Lira : 67
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Nerden</b> Nerden : Lüleburqaz
<b>Meslek</b> Meslek : öqRénci..

MesajKonu: Geri: ŞeytanLı Bir oLay   Paz Haz. 14, 2009 9:59 pm

off bu ne yHa.. o sadece o qece uyuyamamıs bn bundan sonRa hic bi qece uyuyamam.. x(

ŞeytanLı Bir oLay
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası